Polonia Chodzież zdobyła 7 goli w meczu z Błękitnymi Owińska [FOTO]

MH
W sobotnim meczu z Błękitnymi Owińska, Polonia Chodzież zdobyła aż 7 goli. Obejrzyj fotorelację ze spotkania!

Sobotni mecz Polonii Infrabet Chodzież z Błękitnymi Owińska był prawdziwym festiwalem goli. Pierwsza bramka na korzyść naszej drużyny padła już w 1 minucie spotkania. Dwie minuty później, po bramce Pawła Kotowicza, Polonia prowadziła już 2:0. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem aż 7:2.

Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki, na murawie odbyła się miła uroczystość. Zarząd i piłkarze chodzieskiego klubu uczcili 20-lecie pracy Arkadiusza Woźniaka. Masażyście Polonii wręczono kwiaty i pamiątkowe piłkarskie koszulki. Oczywiście nie zabrakło też życzeń i gratulacji.

Bramki dla Polonii:
1' Marek Trzebny
3' Paweł Kotowicz
13' Marek Trzebny (rzut karny)
22' Bartosz Prusak
Roman Kaczorowski
Marcin Kulka
68' Marek Trzebny (rzut karny)