Polonia Chodzież z kompletem punktów po spotkaniu z Leśnikiem Margonin.

Udostępnij:
Polonia Chodzież okazała się po raz kolejny lepsza

Mecz zaczął się dla Polonii bardzo dobrze. Już w pierwszych minutach mogła objąć prowadzenie. Wiktor Moskalik przestrzelił po podaniu Huberta Kubiaczyka.

Wiktor i Hubert

W 14 minucie Hubert Kubiaczyk zdobył z „główki” pierwszą bramkę na 1:0. Do końca pierwszej połowy nie udało się nikomu strzelić gola. Po zmianie stron goście zaczęli grać intensywniej. W 80 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Leśnika. Klątwa udzieliła się również gościom. Ich kapitan przestrzelił. Końcówka spotkania to drugi gol Huberta Kubiaczyka i Polonia wygrała 2:0. Mecz obejrzało 158 kibiców.

Cezary Krukowski trener Leśnika Margonin:

Musieliśmy wystąpić w tym meczu bez czterech podstawowych zawodników. Mimo wszystko postawiliśmy się drużynie Polonii, która miała swoje sytuacje, lecz mogła stracić prowadzenie gdybyśmy wykorzystali rzut karny w 80 min spotkania. Taki jest sport. W sobotę będziemy walczyć o następne punkty

.

Sergiusz Grabowski trener Polonii Chodzież:

Ważne zwycięstwo z którego należy się cieszyć. Z przebiegu meczu byliśmy zespołem lepszym. Zagraliśmy nieskutecznie, co mogło się zemścić na wyniku jak to w piłce bywa... ostatecznie wygraliśmy 2.0