Polonia Chodzież umacnia się na pozycji lidera V ligi

Polonia Chodzież coraz bliżej awansu do IV ligi.

W sobotę 20 maja Polonia Chodzież podejmowała Lechię Kostrzyn w meczu o mistrzostwo V ligi.
Polonia od tygodnia zajmuje pozycję lidera i bez problemu to potwierdziła zdobywając trzy bramki.

Już w 24 minucie jeden z młodszych zawodników Oliwier Kin zdobył pierwszą bramkę dla Polonii na 1:0, kilka minut później w 24’ Marcin Hadała podwyższył na 2:0 i trzecią bramkę zdobył Hubert Kubiaczyk w 35 minucie. W drugie połowie nikt nie zdobył bramki.

Dwie godziny później Poloniści otrzymali jeszcze lepszą wiadomość, która mówiła o zwiększeniu przewagi nad wiceliderem Pogonią Łobżenica, która zremisowała z Kłosem Budzyń.

Przy pięknej pogodzie mecz w Chodzieży obejrzało 506 kibiców.

Sergiusz Grabowski trener Polonii Chodzież: Dobry wynik na kluczowe mecze sezonu. Razem musimy wywalczyć poszczególne etapy krok po kroku do końcowego celu.