Polonia Chodzież podejmowała Noteć Czarnków [ZDJĘCIA]

W sobotę 29 sierpnia Polonia Chodzież podejmowała lidera klasy okręgowej Noteć Czarnków.
Tuż przed meczem działacze i kibice przygotowali miłą niespodziankę. Były piłkarz Polonii Paweł Łochowicz obchodził 90 urodziny z tej okazji został poproszony na płytę boiska, a tam otrzymał życzenia od prezesów klubu i oczywiście od kibiców gromkie „ sto lat”. Paweł Łochowicz grał w Polonii Chodzież w latach 40, 50 i 60 tych. Panu Pawłowi życzymy dużo zdrowia.
Rozpoczął się mecz zawodnicy z Czarnkowa szybko zaatakowali i już w 5 minucie Jakub Frieske zdobył pierwszą bramkę dla gości na 0:1. Poloniści odpowiedzieli w 34 minucie, gdzie Paweł Michalak podał do Wiktora Moskalika, a ten zdobył wyrównującą bramkę na 1:1.
W drugiej połowie było było gorzej w 60 minucie zawodnik Polonii otrzymał druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną kartkę i gospodarze grali w 10. Noteć to wykorzystała i w 72 minucie zdobyli zwycięską bramkę ustalając wynik na 1:2.
Sergiusz Grabowski trener Polonii Chodzież: Jest to ligowa porażka od ponad roku z którą ciężko się pogodzić. Przyzwyczyjaliśmy się do komfortu zwycięstw. Noteć bardzo wzmocniona w tym sezonie to dobry, doświadczony zespół jak na tę ligę. Szkoda, że od 60 minuty graliśmy w 10 przy wyniku 1:1. Należy pogratulować zwycięstwa i za dobry mecz obu zespołom. Wiemy, że ta liga jest bardzo wyrównana i do Lechii jedziemy po zwycięstwo.