Polonia Chodzież lepsza w meczu derbowym z Koroną Stróżewo

Derby Polonia Chodzież kontra Korona Stróżewo

W niedzielę 19 czerwca Polonia Chodzież podejmowała w meczu derbowym Koronę Stróżewo. Warunki tego meczu były bardzo ciężkie temperatura powietrza sięgała prawie 40 stopni, ale zawodnicy zagrali dobry mecz.

Goście już w 9 minucie wyszli na prowadzenie po bramce Damiana Śmigielskiego, Polonia odpowiedziała dopiero w 46 minucie po bramce z główki Daniela Chmielnickiego.
W 58 minucie Jakub Zbieralski podwyższył wynik na 2:1 i taki stan rzeczy utrzymał się do końca meczu, który obejrzało 144 kibiców.

Sergiusz Grabowski trener Polonii Chodzież:

Wygrywamy kolejny mecz i znajdujemy sposób na zwycięstwo w derbach Byliśmy zespołem lepszym co potrafiliśmy udowodnić pomimo tylu kontuzji.