Polonia Chodzież i Leśnik Margonin rozegrały mecze ligowe [ZDJĘCIA]

Polonia Chodzież zremisowała, a Leśnik Margonin uległ w pierwszych meczach ligowych

W pierwszy weekend sierpnia rozpoczęły się rozgrywki V ligi w które zmagają się dwie nasze drużyny Polonia Chodzież i Leśnik Margonin.

Polonia Chodzież rozegrała mecz na własnym boisku podejmując zespół Płomień Połajewo.
Polonia Chodzież w nowym składzie w nowym ustawieniu rozpoczęła dynamicznie, kilkanaście naprawdę dobrych akcji, kończącymi się strzałami na bramkę zespołu z Połajewa. Niestety kibice nie zobaczyli w tym meczu żadnej bramki. Polonia grała bardzo ładnie, ale brakowało szczęścia przy strzałach na bramkę. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Sergiusz Grabowski trener Polonii Chodzież: Dążyliśmy do zwycięstwa, ale niestety zabrakło nam kilku aspektów gry. Walczyliśmy cały mecz i tak będzie zawsze. Wrażenie gry zespołu jest pozytywne jednak nie jesteśmy zadowoleni z wyniku. Dziękuje wszystkim za zaangażowanie oraz wsparcie.

Dawid Chmielnicki kapitan Polonii: Pierwsza połowa mogła się nie podobać kibicom pod względem poziomu. Dużo walki w środku pola, mało sytuacji podbramkowych. W drugiej połowie kontrolowaliśmy całkowicie grę, ale nie przełożyło się to na zdobycie bramki. Może zabrakło trochę szczęścia, może zimnej krwi. Dziękujemy kibicom za obecności i liczymy ze będzie tak za każdym razem grając u siebie!

Swój pierwszy mecz ligowy zagrał także Leśnik Margonin na wyjeździe w Pobiedziskach z tamtejszym Huraganem. Niestety Leśnik uległ gospodarzom 1:0.

W pierwszej rundzie, ale w Pucharu Polski drużyna Kłosa Budzyń wygrała na wyjeździe w Mieścisku 3:0 z miejscowym Patriota Mieścisko!! Strzelcami bramek byli: Krzysztof Troczyński, Kai Matoga i Mateusz Barełkowski.