Polonia Chodzież i Kłos Budzyń awansowały do ¼ finału Pucharu Polski

Zachariasz Tomczyk, Ariel Borucki, Kacper Hekert, Jakub Łoś, Łukasz Stachowiak i Mikołaj Michałowski z Kłosa Budzyń po meczu pucharowym z Wełną Skoki. Piotr Ślęzak
Polonia Chodzież i Klos Budzyń wygrały swoje mecze w 1/8 finału PP

We wtorek 27 września rozegrano 1/8 finału Pucharu Polski po którym awansowały dwie nasze drużyny Polonia Chodzież, która wygrała na wyjeździe w Jastrowiu 2:0 po bramkach Kamila Zaleskiego i Huberta Kantorowskiego.

Natomiast Kłos Budzyń wygrał u siebie z Wełną Skoki 5:3. Dla Kłosa bramki zdobyli Ariel Borucki, Mikołaj Michałowski, Kacper Gomulec i dwie ostatnie rewelacyjnie grający piętnastoletni Kacper Hekert, którego bramka została uznana za najładniejszą w tej rundzie.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa: [/b
]W pierwszej połowie to Skoki dominowały, stwarzali sobie więcej sytuacji. Druga połowa była już pod naszą kontrolą i cieszymy się z awansu do kolejnej rundy.