Piłkarze ręczni Handball Concordia Szamocin ulegli zespołowi z Inowrocławia.

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Udostępnij:
Szykują się na kolejne mecze

Po odwołanym meczu z Bydgoszczą nadszedł czas na kolejne spotkanie w roli gospodarza. Tym razem na własnym boisku Handbal Concordia Szamocin podejmowała Ekoserwis Damy Radę Inowrocław.

Przedmeczowy trening napawał sporym optymizmem. Niestety przeciwnik szybko sprowadził gospodarzy na ziemię. Kiepska gra w obronie oraz wysoka nieskuteczność w ataku spowodowała ucieczkę wyniku na korzyść przeciwnika do stanu 8:23 po pierwszej połowie.

Concordia nie poddawała się i spróbowali pokazać się ze zdecydowanie lepszej strony w kolejnej odsłonie spotkania. Przeciwnicy jednak spokojnie kontrolowali wynik i mimo zdecydowanie lepszej gry gospodarzy, a przede wszystkim fantastycznej postawie obydwu bramkarzy Kamila Dondajewskiego i Jakuba Żyły, którzy obronili niezliczoną ilość rzutów z drugiej linii oraz ‘sam na sam’, nie udało się odrobić wyniku. Ostatecznie odnieśliśmy bolesną porażkę 20:41.

Sebastian Goździk kierownik drużyny:

Wielkie dzięki za obecność na trybunach. Mecz pokazał, że wiele pracy przed nami, więc nie pozostaje nam nic innego jak zakasać rękawy i spotkać się na najbliższym treningu z dalszą chęcią walki. Jedziemy dalej. W sobotnim meczu najwięcej bramek w naszym zespole rzucili: 1. Patryk Poznański (4) 2. Michał Błachowski / Tobiasz Lubos / Mateusz Skarbiński (3

Radosław Fogiel o komisji śledczej ws. Pegasusa w Sejmie

Wideo

Dodaj ogłoszenie