Piłkarski weekend. Leśnik Margonin remis, reszta bez punktów

Tylko Leśnik z jednym punktem

W V lidzie Leśnik Margonin podejmował Wełnę Skoki. Tuż przed meczem kierownik Leśnika Andrzej Zaborowski wręczył jubileuszowe statuetki za rozegranie setnego meczu w Leśniku Margonin: Bartłomiejowi Janusowi, Karolowi Troczyńskiemu i Cyprianowi Niepolskiemu.

Następnie rozpoczął się mecz. Leśnik po niefortunnym podaniu już w 2 minucie stracił pierwsza bramkę 0:1, ale w 35’ Paweł Kurnik z Leśnika wyrównał zdobywając gola z akcji na 1:1.
Gospodarze dostali wiatr w żagle strzelając druga bramkę przez Patryka Pistulę na 2:1. Niestety w drugiej połowie 73 minucie zawodnik Leśnika Margonin faulował w polu karnym i goście tenże rzut karny skutecznie zamienili na wyrównująca bramkę na 2:2. Leśnik w ostatnich minutach bardzo intensywnie atakował bramkę goście, ale zabrakło szczęścia i czasu i mecz zakończył się remisem 2:2, który obejrzało 97 kibiców.

Cezary Krukowski:

Kolejna strata dwóch punktów, przeciwnicy zdobyli dwie bramki przy stałych fragmentach gry. W II połowie byliśmy słabsi, zabrakło skuteczności, rwane i nerwowo na końcu.

Polonia Chodzież zagrała na wyjeździe z liderem V ligi zespołem Noteć Czarnków i niestety przegrała 3:0. Polonia w sobotę 9 października podejmie Spartę Szamotuły o 15.00.

Sergiusz Grabowski trener Polonii:

Wiedzieliśmy, ze bardzo wzmocniony zespół z Czarnkowa w stosunku do poprzedniego sezonu będzie najmocniejszym rywalem. Zabrakło nam odpowiedniej agresji w grze i szybkości reakcji w podejmowaniu decyzji. Mogliśmy wrócić do meczu przy stanie 2:0 przy rzucie karnym lecz zabrakło spokoju. Należy pogratulować Noteci i grać dalej.

Korona Stróżewo przegrała z Wiarą Lecha 3:1.

W sobotę 9 października derby powiatowe Korona Stróżewo podejmie Leśnika Margonin o 15.00.

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?