Piłka: Polonia przegrała w Nowym Tomyślu, Leśnik pokonany w Luboniu

MH, ANK
stock.xchng
Trwa zła passa Polonii Chodzież - drużyna przegrała 1:3 z Polonią Nowy Tomyśl. Porażkę w tym tygodniu poniósł również Leśnik, pokonany 5:0 przez Luboński KS

Nie mamy dobrych wiadomości dla kibiców Polonii Chodzież. Zła passa drużyny trwa i po przegranym meczu z Lubońskim KS, w ten weekend nasi zawodnicy zostali pokonani przez Polonię Nowy Tomyśl. W pierwszej połowie wyjazdowego meczu poloniści prowadzili 1:0 po bramce Macieja Dąbrowskiego. Druga część spotkania przyniosła im jednak utratę trzech bramek i ostatecznie to gospodarze zeszli z boiska z korzystnym wynikiem 3:1.

Na wyjeździe grał w sobotę również Leśnik Margonin. W starciu z Lubońskim KS, zawodnikom Leśnika aż do końca pierwszej połowy udawało się utrzymać remis 0:0.
Szczęście opuściło ich dopiero po przerwie, po której gospodarze zafundowali naszej drużynie prawdziwy pogrom. Leśnik stracił aż 5 goli i przegrał 0:5.

Pomyślnie zakończyło się za to spotkanie grającej w okręgówce Korony Stróżewo z Pogonią Łobżenica. Piłkarze ze Stróżewa po dwóch skutecznych akcjach wywalczyli korzystny dla siebie rezultat 2:0. Pierwszego gola w 22 minucie strzelił Michał Andrzejczak. Druga bramka padła natomiast w 80. minucie, po strzale Mateusza Barełkowskiego.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67