Piłka: Polonia Chodzież i Leśnik Margonin wygrały w IV lidze

MH
sxc.hu
Bardzo dobrze zakończyła się dla Leśnika i Polonii ostatnia kolejka IV ligi. Oba nasze zespoły pokonały przeciwników

Piłkarski sezon zakończy się już w tym miesiącu, stąd rozgrywki nabrały tempa. W pierwszym tygodniu maja po dwa mecze rozegrali piłkarze IV ligi, pilskiej klasy okręgowej oraz A klasy. Bilans tych spotkań dla naszych zespołów był średnio udany. Najlepiej ze wszystkich wypadli tym razem piłkarze Leśnika Margonin i Polonii Infrabet Chodzież.

Leśnik Margonin w miniony weekend na własnym boisku spotkała się z Mieszkiem Gniezno, który nie tak dawno gościł w Chodzieży i przegrał z naszą Polonią.
Przed meczem w Margoninie było umiarkowanie optymistycznie, gdyż piłkarze margonińskiej drużyny, w porównaniu do ubiegłych sezonów, spisują się niezbyt dobrze. Mecz z Gnieznem być może był początkiem, lepszej i skutecznej gry, ponieważ Leśnik bez problemów pokonał przeciwników 2:0. Pierwszego gola, w 29 minucie, strzelił Łukasz Cyruk, a drugiego, 52 minucie, Krzysztof Masina.

Polonia Infrabet gościła na boisku w Chodzieży Wartę Międzychód, która podobnie jak nasza drużyna walczy o utrzymanie się w szeregach czwartoligowców. Tak więc potyczka dla obu drużyn była bardzo ważna, a mecz zapowiadał się emocjonująco i ciekawie. Od początku spotkania było widać, że zespół gości nastawiony jest na defensywną grę. Z kolei piłkarze naszego zespołu mocno nacierali na bramkę Warty i ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 3:1 dla chodzieżan.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67