Wiesław Szmagaj
W spotkaniu Red Box V ligi KP Piła po zaciętej walce uległ na swoim boisku Lubuszaninowi Trzcianka.

Derbowe spotkanie miało zacięty charakter. W pierwszej połowie więcej sytuacji bramkowych mieli pilanie. Gola zdobył jednak Lubuszanin Trzcianka. W 30’ goście prowadzili 1-0 po strzale Piotra Urbana.

W drugiej połowie meczu KP Piła starał się odmienić niekorzystną dla siebie sytuację. Gospodarze byli blisko wyrównania, ale razili nieskutecznością. W 74’ wynik spotkania na 0-2 ustalił Paweł Wicher i Lubuszanin Trzcianka cieszył się z trzypunktowej zdobyczy na boisku lokalnego rywala.

Nie wiedzie się w rozgrywkach Polonii Jastrowie. Zespół ten uległ na swoim boisku 1-3 ekipie Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski i zamyka ligową tabelę, nie mając jeszcze na swoim koncie żadnych punktów.

Pozostałe wyniki 4. kolejki: Sokół Pniewy - Zamek Gołańcz 4-1, Warta Międzychód - Sparta Szamotuły 0-0, Piast Kobylnica - Korona Stróżewo 1-1, Leśnik Margonin - Wełna Skoki 1-2, Płomień Przyprostynia - Orkan Chorzemin 2-3, Sparta Oborniki - Kłos Budzyń 1-2. Lubuszanin jest czwarty (8 pkt), a KP Piła dwunasty (4).

Piłka nożna. W derbowym meczu w Pile lepszy Lubuszanin Trzci...