Piłka nożna: Leśnik wygrał z Tarnovią, Polonia pokonana przez Luboń

MH, ANK
stock.xchng
Drugi mecz Polonii Chodzież w IV lidze zakończył się porażką 0:3 z drużyną KS Luboń. Z kolei Leśnik Margonin pokonał na własnym boisku piłkarzy Tarnovii 3:0

Nieliczni kibice, którzy przyszli na sobotni mecz Leśnika Margonin z Tarnovią, mogli mieć powody do zadowolenia. W bardzo udanym spotkaniu, margonińskiej drużynie udało się pokonać przeciwników z Tarnowa Podgórnego aż 3:0.

Wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie: bramki padły bowiem w 22, 33 i 38 minucie spotkania. Pierwszego gola strzelił Kamil Kuzio, drugiego - Paweł Kurnik, zaś trzecia, niemalże samobójcza bramka, została przez sędziów zaliczona na konto Kamila Kuzio.

Z kolei w Chodzieży, mimo pełnych trybun i dopingu kibiców, Polonia Chodzież przegrała 0:3 spotkanie z KS Luboń. Choć walka była z obu stron bardzo zacięta, już w pierwszej połowie lubońscy piłkarze prowadzili dwoma bramkami.

Polonii nie udało się niestety odrobić strat. Wynik przypieczętował trzeci gol strzelony przez piłkarzy z Lubonia w drugiej połowie spotkania.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67