Piłka: Leśnik Margonin zagra w finale Pucharu Polski

MH
Drużyna Leśnika Margonin pokonała w Wągrowcu zespół Nielby II i tym samym zagra w finale Pucharu Polski Piłki Nożnej. W zwycięskim spotkaniu, 4 gole zdobył Krzysztof Masina

11 kwietnia odbyły się mecze półfinałowe w ramach Pucharu Polski Piłki Nożnej. Nasz powiat był reprezentowany tylko przez drużynę Leśnika Margonin, która jako jedyna dotarła do półfinału. Pozostałe dwa zespoły, które wystąpiły w meczach ćwierćfinałowych - Polonia Infrabet Chodzież i Korona Stróżewo - odpadły z dalszych rozgrywek.

Drużyna Leśnika Margonin w walce o awans spotkała się z Nielbą II Wągrowiec. Jako zespół występujący w wyższej lidze, Leśnik był gościem pucharowych zmagań w Wągrowcu. Mecz zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Margonina, którzy pokonali oponentów 4:1. Wszystkie cztery gole dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Masina, jednak padły one dopiero w drugiej połowie. Do przerwy, mecz był natomiast bezbramkowy.

W drugim meczu półfinałowym Sparta Złotów pokonała na własnym boisku Lubuszanina Trzcianka 2:0. Zatem w meczu finałowym, który odbędzie się 25 kwietnia, na boisku Gwardii w Pile zmierzą się Leśnik Margonin ze Spartą Złotów.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67