Piłka: Korona Stróżewo zremisowała 3:3 z Płomieniem Połajewo [ZDJĘCIA]

MH
Środowy mecz Korony Stróżewo z Płomieniem Połajewo zakończył się remisem. Obie drużyny zdobyły po 3 gole

W środę rozegrano przedostatnią kolejkę rozgrywek pilskiej klasy okręgowej i IV ligi Wielkopolski północnej. Nasze zespoły czwartoligowe swoje mecze grały tym razem na wyjeździe. Polonia Infrabet Chodzież pokonała Noteć Czarnków 2:0. Bramki dla chodzieskiej drużyny w drugiej połowie zdobyli Paweł Kotowicz i Maciej Dąbrowski.

Leśnik Margonin zmierzył się z Czarnymi Wróblewo, doznając wysokiej porażki 5:1. Z kolei w okręgówce, Korona Stróżewo do 62 minuty przegrywała spotkanie z Płomieniem Połajewo. Sytuację uratował gol Daniela Gapińskiego, który doprowadził do wyrównania. Ostatecznie, mecz zakończył się remisem 3:3.

Derbowy mecz Sokoła Szamocin z Iskrą Wyszyny, zakończył się natomiast wysoką porażką tej ostatniej. Szamocinianie pokonali bowiem przeciwników aż 6:0.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani