Piłka: Korona Stróżewo zremisowała 2:2 z Polonią Piła [ZDJĘCIA]

MH
Korona Stróżewo zremisowała z Polonią Piła w 27. kolejce okręgówki. Pozostałe z naszych drużyn poniosły porażki

W środę, w polskiej klasie okręgowej została rozegrana 27 kolejka spotkań. Drużyna Korony Stróżewo na własnym boisku zremisowała z Polonią Piła 2:2. Do przerwy, oba zespoły remisowały 1:1, po strzałach które padły w 38 i 45 minucie. Pierwszego gola dla korony zdobył Michał Andrzejczak, natomiast w drugiej połowie bramkę strzelił Piotr Hadała.

Swoich kibiców zawiódł za to Sokół Szamocin, który na własnym boisku uległ aż 1:4 Płomieniowi Połajewo. Z kolei Iskra Wyszyny na boisku w Wieleniu przegrała z Fortuną 5:2. Nasz zespół remisował z gospodarzami 2:2 aż do 88 minuty. Niestety, w końcówce meczu wyszynianie stracili aż trzy bramki.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67