Piłka: Efektowna wygrana Korony Stróżewo z Pogonią Łobżenica [ZDJĘCIA]

MH
Piłkarze grającej w okręgówce Korony Stróżewo zmierzyli się z Pogonią Łobżenica. Po emocjonującym meczu, zespół ze Stróżewa pokonał przeciwników 2:0

W pierwszym wiosennym występie przed własną widownią, piłkarze Korony Strożewo zmierzyli się Pogonią Łobżenica. Mecz był interesującym widowiskiem, gdyż oba zespoły starały się grać ofensywnie.

Każda z drużyn koniecznie chciała spotkanie wygrać, gdyż zdobycie trzech punktów przez jedną z drużyn umocniłoby ją w czołówce tabeli. Wraz z upływem czasu zespół Piotra Jankowskiego uzyskiwał przewagę i stwarzał coraz więcej okazji do zdobycia bramki.

W końcu, w 22 minucie pierwszego gola zdobył Michał Andrzejczak. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. Po przerwie zespół Korony miał jeszcze kilka sytuacji do strzelenia bramki. Jednak dopiero w 80 minucie, po jednej z akcji gola strzelił Mateusz Barełkowski, który tym samym ustalił wynik meczu 2:0 dla Korony Stróżewo.

- Jestem zadowolony z gry moich zawodników. W najbliższą sobotę w meczu derbowym z Sokołem w Szamocinie można być spokojnym o wynik. Jestem pewien, że pokonamy drużynę gospodarzy - powiedział trener Korony Stróżewo Piotr Jankowski.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67