Piękny jubileusz Chodzieskiego Towarzystwa Rowerowego

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Udostępnij:
15 lat Chodzieskiego Towarzystwa Rowerowego

Minęło sporo czasu odkąd w 2006 roku, grupa zapaleńców powołała do życia Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe. Dziś, dzięki ich pasji, ambicji i determinacji, Chodzież i Kolarstwo tworzą nierozerwalny związek, a członkowie ChTR są dumni, że mogą to kontynuować.

Przez wszystkie lata działalności, udało się zorganizować lub współorganizować imprezy na terenie Chodzieży i okolic, propagując w ten sposób aktywność sportową wśród mieszkańców. Udało się też wyznaczyć ścieżki rowerowe, dzięki którym, wiele osób odkryło jak bardzo malownicza jest nasza mała Szwajcaria, a członkowie w koszulkach ChTR dumnie reprezentowali naszą krainę w zawodach na terenie całego kraju, niejednokrotnie odnosząc sukcesy. Nic by z tego nie wyszło gdyby nie pomoc wielu (naprawdę wielu) życzliwych osób i organizacji.

Aby podsumować 15 lat pracy i przede wszystkim świętować urodziny, członkowie ChTR spotkali się razem z zaproszonymi gośćmi w Chodzieskim Domu Kultury.

Był to bardzo ważny dzień dla każdego z nich. Nie zabrakło łez wzruszeń, uśmiechów, uścisków dłoni, podziękowań i gratulacji. W wielu z ChTR, szczególnie tych, którzy w towarzystwie są od początku, odżyło wiele wspomnień dzięki kronikom i prezentacji przygotowanej przez Bartka. Dla młodszych stażem, to równie ważne doświadczenie, dające motywację do dalszej pracy, no i poczucie przynależenia do czegoś naprawdę wielkiego.

Członkowie ChTR podziękowali wszystkim, którzy ich wspierali przez te lata, a w szczególności firmom: JENOX, Europol Meble Polska, WENO, EURO-TARR, Łazienki Chodzieskie, POLKON, ELPROMONT, KOMPUTRONIK, FIRMA SZAJOWSKI.

Podziękowania dla Alicji Gil z Banku BGŻ, Jacek Gursz Burmistrza miasta Chodzież, Mirosława Juraszka Starosty Chodzieskiego, Kamili Szejner Wójt Gminy Chodzież, Marcin Kita Dyrektora Chodzieskiego Domu Kultury, Jacka Kulpińskiego Nadleśniczego Nadleśnictwa Podanin, Janusz Smaruj Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży, Wiesław Nadrowski, Kazimierz Kobierski, Jana Węgrzyna, Piotra Nowackiego, Aleksandrę i Mariusza Pietruszkę, Macieja Szajowskiego, Zbigniewa Rycerz, Mariola Rozmarynowska, Tadeusza Harmatowskiego, Arkadiusz Zimny, Michal Strumnik, Tomasza Albrechta, Tomasz Jabłoński, Mariusz Witczuk, Małgorzata Kurowska, Zuzanny Wypusz, Macieja Barańczaka, Adam Kubacki, Kamil Sobkowiak, Członków PCH_Run, Zenon Szczech.

Podziękowania dla: Pensjonat Szelesiówka - Roman Pietruszka i Marek Pytel.

W podziękowaniach członkowie ChTR nie zapomnieli o druhnach, druhach Ochotniczej Straży Pożarnej, druhnach i druhach ZHP, ratowniczkach, ratownikach służb medycznych, wolontariuszkach, wolontariuszach bez pomocy, których żadna impreza nie miała by szans na powodzenie.

“Dobro rodzi się wtedy, gdy ludzie zapominają o sobie”
Lew Tołstoj

Pozdrower
Źródło: SEBIX

Nowe obostrzenia od 15 grudnia!

Wideo

Dodaj ogłoszenie