Piękny gest zawodników Sokoła Szamocin [ZDJĘCIA]

W sobotę 7 listopada spotkały się dwa Sokoły, Sokół Szamocin i Sokół Damasławek

W sobotę 7 listopada spotkały się dwa Sokoły, Sokół Szamocin i Sokół Damasławek. Piękny gest na początku spotkania. Zawodnicy i działacze uczcili minutą ciszy pamięć o niedawno zmarłym koledze z klubu śp. Karolu. Spotkanie rozpoczęło się słabo dla Szamocina bo już w 25 minucie stracili bramkę na 0:1. W 30 minucie przyszła odpowiedz, Filip Warnke zdobył wyrównującą bramkę na 1:1. Później było już tylko lepiej. W 47 minucie bramkę zdobył Kacper Walczak, w49 Kuba Szołdra, w 51 Filip Warnke, w 64 Kuba Szołdra na 5:1. W 81 minucie drużyna Damasławka zdobyła drugiego gola na 5:2. Chwile później nie zastąpiony Daniel Spychalski strzelił szóstą bramkę dla Szamocina. Mecz zakończył się wygraną Sokoła Szamocin 6:2.

Włodzimierz Małachowski trener Sokoła Szamocin: Pierwsza połowa słaba. W drugiej połowie pokazaliśmy charakter. W tej chwili jest lepiej jak na początku ligi.