Patryk Mikołajewicz to model i uzdolniony gitarzysta, który realizuje swoje pasje

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
arch. Patryk Mikołajewicz
Udostępnij:
Modeling, fotografia i muzyka to jego pasje

W minioną niedzielę w hotelu Arche w Pile odbyły się Targi Ślubne. Były pokazy ubiorów dla pary młodej, także pokaz sukni wieczorowych i garniturów dla gości weselnych. Można było zapoznać się aktualnie z panującymi trendami, wybrać obrączki ślubne, obejrzeć kreacje i auta do ślubu.
Były także stoiska z kosmetykami i biżuterią.

Rafał Maserak
W czasie targów cały czas była czynna hotelowa kawiarnia serwujące wspaniałe smakołyki przydatne nie tylko na weselu.
Na zwiedzających czekały także nagrody w postaci vocherów na przeróżne usługi.
Gwiazda uroczystości był Rafał Maserak. Na targach w Pile zaprezentował się także mieszkaniec Budzynia Patryk Mikołajewicz wraz ze swoją narzeczoną Joanną.

Patryk jest regularnie występującą osobą na wybiegach w całym kraju z dużym doświadczeniem. Modeling to nie wszystko, Patryk, dobrze gra na gitarze i interesuje się fotografią.

Patryk Mikołajewicz:

Moja przygoda związana z rolą modela rozpoczęła się 4 lata temu. Postanowiłem spróbować swoich sił w nowej dziedzinie z czystej ciekawości. Wychodziłem z założenia, że mogę tylko zyskać, chociażby nowe doświadczenie. Jeśli chodzi o rolę modela w moim wykonaniu to ma, to miejsce tylko okazjonalnie, podchodzę do tego w charakterze hobby.

Uczestniczyłem w targach ślubnych, które miały miejsce w Chodzieży jak i Pile.
Na których występuję od czterech lat. Mam również zaprzyjaźnioną fotograf, gdzie staje przed obiektywem na różnego rodzaju sesjach. Zdjęcia można zobaczyć na jej social mediach czy również moim Instagramie- dodaje Patryk.

Przed każdym eventem przechodzimy przez etap spersonalizowanych przymiarek i prób prezentacji na wybiegu. Co do choreografii jest ona również dopasowywana pod daną osobę, aby efekt końcowy był naturalny. Z każdym nowym eventem poznaje nowe, otwarte i kreatywne osoby czyt. modelki/ modeli, muzyków, tancerzy. Reasumując, jeśli masz hobby, które sprawia Ci przyjemność to nic nie stoi na przeszkodzie abyś się w nim spróbował. Jeśli nie wyjdzie za pierwszym, drugim razem to wyjdzie za kolejnym, baw się tym.
Oczywiście z modelingiem wiążę życiowe plany, bo jest to jedna z kilku form gdzie mogę się wyrazić, odskocznia od rutyny dnia codziennego.

Radosław Fogiel o komisji śledczej ws. Pegasusa w Sejmie

Wideo

Dodaj ogłoszenie