Okręgówka: Aż sześć goli strzeliła Korona Stróżewo

MN
W naszej okręgówce dzieje się. Na prowadzenie wyszła Korona Stróżewo

Aż sześć goli oglądaliśmy - w ostatnim meczu okręgówki - w wykonaniu piłkarzy ze Stróżewa. Korona pozwoliła wbić sobie trzy gole zamykającej klasyfikację Iskrze Wyszyny.

Piłkarze Korony Stróżewo prowadzili już w pierwszej połowie meczu. Po 20’ padł pierwszy gol, którego strzelił Rafał Skiba. Kilkanaście minut później do bramki przeciwnika trafił również Łukasz Walkowiak.

W 55 minucie gola strzelił Andrzej Gapiński, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Pięć minut później było już 4:0, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się Rafał Skiba. W 70’ wynik na 5:0 podwyższył Marcin Hadała, który przed końcem mecz zdobył jeszcze jedną bramkę.

Ostatecznie, wynikiem 6:3 pojedynek na murawie wygrała Korona Stróżewo.