Nowy zarząd w OSP w Nowym Brzeźnie w gminie Budzyń

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
od lewej: sekretarz Tomasz Bigos, prezes Witold Syrysko, wiceprezes-naczelnik Dariusz Wala, skarbnik Dominik Czeszyński i gospodarz Hieronim Dudziak
od lewej: sekretarz Tomasz Bigos, prezes Witold Syrysko, wiceprezes-naczelnik Dariusz Wala, skarbnik Dominik Czeszyński i gospodarz Hieronim Dudziak Piotr Ślęzak
Udostępnij:
Wzruszająco na zebraniu OSP Nowe Brzeźno

W piątek 17 września odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborczym Ochotniczej Straży Pożarnej Nowe Brzeźno w gminie Budzyń.

Wszystkich zebranych powitał prezes Ryszard Bigos i poprosił o uczczenie minutą ciszy zmarłych członków OSP Nowe Brzeźno i przekazał prowadzenie obrad druhowi Józefowi Depta.

Następnie przyjęto sprawozdania: z działalności, finansowe i komisji rewizyjnej.

Następnie wybrano zarząd w składzie: prezes Witold Syrysko, wiceprezes-naczelnik Dariusz Wala, sekretarz Tomasz Bigos, skarbnik Dominik Czeszyński i gospodarz Hieronim Dudziak.

Do komisji rewizyjnej wybrano: Józefa Deptę jako przewodniczącego, Stanisława Grochowskiego i Edmunda Piwowskiego.

Nowy prezes Witold Syrysko podziękował za wybór, za zaufanie i podziękował ustępującemu zarządowi.

Następnie strażacy z OSP Brzeźno przekazali w podzięce miniaturowe wozy strażackie z dedykacją : byłemu prezesowi Ryszardowi Bigosowi, byłemu skarbnikowi Bogdanowi Paszkiewiczowi i byłemu sekretarzowi Janowi Wyce nieobecnemu z powodu choroby.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Budzyniu jednocześnie członek zarządu wojewódzkiego OSP w Poznaniu Zenon Nowicki z wielkim wzruszeniem przekazał podziękowania od władz samorządowych za długoletnią pracę w zarządzie OSP Nowe Brzeźno Ryszardowi Bigosowi, Bogdanowi Paszkiewiczowi i Janowi Wyce. Po tym przez dłuższą chwilę uhonorowani druhowie otrzymali owację na stojąco.

Po tym były podziękowania dla odchodzącego i gratulacje dla nowego zarządu od młodszego brygadiera Leszka Naramowicza z PSP Chodzież i prezesa gminnego OSP Stanisława Wierzbińskiego.

Nowe obostrzenia od 15 grudnia!

Wideo

Dodaj ogłoszenie