Niedosyt po meczu Leśnika Margonin z Cnocordią Murowana Goślina

Leśnik Margonin rozegrał mecz z Concordią Murowana Goślina

W sobotę 1 maja Leśnik Margonin rozegrał mecz z Concordią Murowana Goślina. Już w 16 minucie goście wyszli na prowadzenie po bramce Dawida Werdy na 0:1.
Leśnik Margonin atakował ostro i w 20 minucie faul w polu karnym gości, którego na bramkę zamienił Paweł Kurnik na 1:1. Leśnik miał kilka okazji do zdobycia bramki, ale ostatecznie tylko ten wynik się utrzymał do końca.

Cezary Krukowski trener Leśnika: Mecz przebiegał pod naszą kontrolą. Nasz przeciwnik nastawił się na typową grę z kontry i udało im się wywieś ceny punkt. Nam zabrakło zimnej krwi i dokładności pod bramką rywali. Regenerujemy się i w poniedziałek gramy kolejny mecz z Zamkiem Gołańcz. Zapraszam wszystkich kibiców do obejrzenia transmisji meczu, który będzie transmitowany na żywo

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?