Nerwowo na meczu Leśnika Margonin z Sokołem Mieścisko. Mecze Iskry, Kłosa i Polonii

Leśnik Margonin kontra Sokół Mieścisko
Leśnik Margonin kontra Sokół Mieścisko Piotr Ślęzak
Drużyny z powiatu chodzieskiego rozegrały swoje mecze sparingowe

W sobotę 5 marca Leśnik Margonin podejmował zespól Sokół Mieścisko. W pierwszej połowie Leśnik był całkowicie bezbronny bo już w 8 minucie zawodnik drużyny gości zdobył pierwszą bramkę na 0;1, jeszcze przed końcem połowy Leśnik stracił drugą bramkę na 0:2.

Po przerwie sytuacja całkowicie się odwróciła w 56 minucie Sebastian Kościański z Leśnika zdobył bramkę na 1:2 z karnego, a w 88 minucie Tobiasz Janiszewski wyrównał na 2:2. Leśnik w drugiej połowie grał bardzo dobrze sytuacja za sytuacją, bardzo dużo strzałów na bramkę gości co przyniosło efekt w postaci trzeciej zwycięskiej bramki zdobytej przez Sebastiana Górzyńskiego na 3:2.
W sobotę 12 marca Leśnik zagra kolejny sparing u siebie z KS Leżenica o 15.30.

Polonia Chodzież zagrała na wyjeździe w Farmutil Orkan Śmiłowo, gdzie wygrała 2:1, dla Polonii bramki zdobyli: Wiktor Moskalik i Jakub Zbieralski.

Kłos Budzyń zagrał w Wągrowcu z Unią Ujście wygrywając 6:0, dla Kłosa bramki zdobyli: Szymon Troczyński, Filip Czerwiński, zawodnik testowany dwie, Wiktor Antoniewicz i Mateusz Barełkowski.

Iskra Wyszyny wygrała w Margoninie z Leśnikiem II Margonin 5:1, dla Iskry bramki zdobyli: Ayerume Emmanuel (H.Walkowiak x 2, Daniel Gapiński, Hubert Wojciechowski (Ayerume Emmanuel i Nikodem Ślefarski.