Nerwowo na meczu Leśnika Margonin z Lechią Kostrzyn

Leśnik Margonin kontra Lechia Kostrzyn

W sobotę 15 maja Leśnik Margonin rozegrał mecz z Lechią Kostrzyn i dla Leśnika był to bardzo trudny mecz.
Leśnik w 12 i w 68 minucie przegrywał 0:2 na meczu zrobiło się bardzo nerwowo przede wszystkim po niezrozumiałych decyzjach sędziego wtedy dochodziło do kłótni, przepychanek, posypały się żółte kartki i w konsekwencji dwie czerwone dla Leśnika.

W 83 minucie Paweł Kurnik zdobył bramkę dla Leśnika na 1:2. ale w niepełnym składzie było trudno coś ugrać. W 92 i 95 minucie Kostrzyn strzelił jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Andrzej Zaborowski kierownik Leśnika: Trudno mi mówić coś o tym meczu. Jestem wkurzony jak nigdy. Sędzia wywala dwóch naszych zawodników ( Troczyński Karol w 53' i Gaca Kacper w 69'). W dziewięciu trudno coś ugrać. Ale wielki szacun dla chłopaków, że w "9" walczyli jak równy z równym i jeszcze przy stanie 0:2 zdołali zdobyć kontaktową bramkę. Niestety, w końcówce zabrakło już sił i straciliśmy kolejne dwie bramki.

Cezary Krukowski trener Leśnika: Niestety przegraliśmy mecze o 6 punktów. Mecz nie potoczył się po naszej myśli i do tego doszło bardzo słabe sędziowanie. Nie wykorzystaliśmy karnego a od 60 minuty graliśmy w 9. Następny mecz już w środę, także musimy się z regenerować i powalczyć o 3 punkty