Mistrzostwa wakeboard w Margoninie. Widowiskowa walka o medale [FOTO]

MH
Mistrzostwa wakeboard w Margoninie. Widowiskowa walka o medale [FOTO] MH
Przez dwa dni, nad Jeziorem Margonińskim rywalizowali zawodnicy pływający na tzw. wakeboardzie. Mistrzostwa wakeboard w Margoninie były bardzo widowiskowe. Walka o medale pomyślnie zakończyła się dla 5 reprezentantów naszego powiatu

W miniony weekend, nad Jeziorem Margonińskim rywalizowali zawodnicy pływający na tzw. wakeboardzie. Krajowe Mistrzostwa Wakeboard w Margoninie były bardzo widowiskowe i przyciągnęły aż 65-ciu sportowców z całej Polski.

Plaża w Margoninie. Park wodny przyciąga tłumy wypoczywających [ZDJĘCIA]

Wśród nich było również ośmioro reprezentantów lokalnego klubu Margo9. Walka o medale pomyślnie zakończyła się dla 5-ciorga z nich.

Agnieszka i Magdalena Kado wróciły do domu z najwyższymi, złotymi trofeami. Srebrne medale wywalczyli Jakub Kado i Agnieszka Łapacz. Mateusz Muszyński, który w tym roku na mistrzostwach wakeboard w Margoninie startował w kategorii juniorów, zdobył brązowy medal. Z kolei Dominik Przydatek zajął w zawodach 4 miejsce, a Bartosz Bartkowiak - 6 miejsce.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67