Mecze: Leśnika Margonin- Błekitni Wronki i Leśnik II, Kłos II i Korona II [ZDJĘCIA]

W niedzielę 23 sierpnia Leśnik Margonin rozegrał wyjazdowy mecz we Wronkach z Błękitnymi.
Andrzej Zaborowski kierownik Leśnik: Przegrywamy ten mecz 3:1. Pierwszą bramkę straciliśmy w 9'. W 24' po dośrodkowaniu Szymona Nejmana, Mariusz Kościański doprowadza do remisu. W drugiej połowie mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramki, ale bramkarz gospodarzy nie dał się pokonać. W końcowych minutach to Błękitni Wronki w 89 i w 93' zdobywają dwie kolejne bramki i to oni kończą ten mecz zwycięsko. Szkoda straconych punktów, ten mecz nie był do przegrania, ale zabrakło szczęścia.

Klasa A
Leśnik II Margonin zagrał na wyjeździe z klubem KP Piła i przegrał 3:1

klasa B

Kłos II Budzyń przegrał na wyjeździe z Tarzani Wrzeszczyna 5:2, a Korona II Stróżewo u siebie wygrała z Sokołem Gębice 6:2.