Mecz ligowy Sokół Szamocin – Noteć Rosko [ZDJĘCIA]

Bardzo ciekawe spotkanie piłkarskie mogliśmy zobaczyć w sobotę 8 sierpnia w Szamocinie, gdzie Sokół podejmował zespół Noteć Rosko

Bardzo ciekawe spotkanie piłkarskie mogliśmy zobaczyć w sobotę 8 sierpnia w Szamocinie, gdzie Sokół podejmował zespół Noteć Rosko. Sokół zaczął bardzo dobrze w 35 minucie Kuba Szołdra podszedł pod bramkę gości, tam trzech przeciwników walczyło o piłkę, ale udało się podać Błażejowi Kadzbanowi, który strzelił pierwszą bramkę dla Sokoła na 1:0. 4 minuty później zawodnik gości Artur Adamczak zdobył wyrównującą bramkę. W 43 minucie Kuba Szołdra został sfaulowany w polu karnym, sędzia zarządził karnego. Rzut karny delikatnym kopnięciem w prawy róg bramki wykonał Mateusz Kadzban na 2:1 dla Sokoła. Po przerwie 54 minucie zawodnik gości Mateusz Bielawski oddał tak mocny strzał z 20 metra, że bramkarz nawet nie drgnął, zdobywając bramkę na 2:2. W 75 minucie Andrzej Abram wykonując rzut wolny podał do Kuby Szołdry, a ten z bliska zdobył bramkę na 3:2 dla Sokoła. Następnie w 78 minucie zawodnik gości Dawid Werda z 5 metrów zdobył bramkę na 3:3. Niestety goście zdobyli bramki jeszcze w 81 i 89 minucie wygrywając 3:5. Pod koniec meczu wszedł junior Marcos Cigenhagen, który stworzył kilka dobrych akcji. Zawodnicy obu drużyn rozegrali bardzo dobry mecz w ciężkich warunkach bo temperatura sięgała 33 stopni. Mecz obejrzało 51 kibiców.

Włodzimierz Małachowski trener Sokoła Szamocin: Niestety było dużo indywidualnych błędów w naszej drużynie, które rzutowały na wynik. Wiem, że dali z siebie wszystko, ale to nie wystarczyło. Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, na pierwszym meczu liga się nie kończy, mamy potencjał i gramy dalej. Gratulacje dla Noteci.