Mecz derbowy Polonia Chodzież- Leśnik Margonin [ZDJĘCIA]

W sobotę 14 listopada rozegrano kolejny mecz o mistrzostwo V ligi

W sobotę 14 listopada rozegrano kolejny mecz o mistrzostwo V ligi, gdzie spotkały się Polonia Chodzież i Leśnik Margonin. Polonia rozpoczęła fantastycznie bo już w 4 minucie po zamieszaniu przy bramce gości Rafał Bonusiewicz zdobył pierwszego gola dla chodzieskiego klubu. Reszta pierwszej połowy i większa część drugiej upłynęła pod znakiem wielu akcji po jednej i drugiej stronie. Dopiero w 83 minucie Wiktor Moskali z Polonii wyszedł sam na sam i pewnym strzałem zdobył drugą bramkę na 2:0 i takim wynikiem mecz się zakończył.

Cezary Krukowski trener Leśnika: Pozostaje niedosyt po ostrej walce w równorzędnym meczu. Pierwsza połowa dla Polonii, a druga dla nas. Po błędach mecz zakończył się niestety dla nas niekorzystnie. Dziękuję mojej drużynie za walkę, za charakter i dziękuję za obecność na meczu, dla niektórzych nawet w wyjątkowych okolicznościach.

Sergiusz Grabowski trener Polonii: Ważne trzy punkty po meczu walki. Zwycięstwo dodatkowo satysfakcjonuje w meczu derbowym. Wygrana cieszy po ciężkim spotkaniu.