Mateusz Hepner mistrzem Polski Skuterów Wodnych w klasie Spark Stock Box

Mateusz Hepner na najwyższym podium Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych
Mateusz Hepner na najwyższym podium Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych Dariusz Olejnik
Mateusz Hepner zajął pierwsze miejsce w klasie Spark Stock BOX i drugie miejsce w klasie Runabout GP 4

Mateusz Hepner z Chodzieży zawodnik klubu UKS Przygoda Chodzież został podwójnym medalistą Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych w klasie Spark Stock BOX i w klasa Runabout GP 4.

1 runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych odbyła się 6 sierpnia w Ostrowie Warckim Mateusz Hepner zajął następujące miejsca: Klasa Spark Stock BOX - 1 miejsce i Klasa Runabout GP 4 - 2 miejsce

2 runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych odbyła się 20 sierpnia w Mechelinkach (nad morzem na zatoce Puckiej)
Klasa Spark Stock BOX - 1 miejsce
Klasa Runabout GP 4 - 3 miejsce

3 runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych odbyła się 10 września w Rybniku

Klasyfikacja Generalna (końcowa) po 3 runach Mistrzostw Polski Mateusz Hepner zajął:
Klasa Spark Stock BOX - 1 miejsce – Mistrz Polski.
Klasa Runabout GP 4 - 2 miejsce (równa ilość punktów po 138p z 1 miejscem lecz w klasyfikacji generalnej decyduje ilość uzyskanych lepszych pozycji)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.