Maciej „Gacek” Matysiak czyli talent radiowy z Budzynia.

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Maciej „Gacek” Matysiak z Budzynia od kilkunastu lat prowadzi swoje audycje w radiu

Maciej „Gacek” Matysiak z Budzynia od kilkunastu lat prowadzi swoje audycje w radiu internetowym, kocha disco polo. Oto co nam opowiedział o sobie:
Zaczęło się od kolegi, który 10 lat temu przyszedł do mnie i zapytał czy nie zechcę grać w radiu, ja zapytałem z podziwem jakie radio i co to jest. Od razu zainstalował mi program i miałem być prezenterem. Potem podał mi stronę radia, gdzie miałem grać i po paru godzinach już się nauczyłem. Zrobili mi panel i po prostu wszedłem na antenę. Wszyscy byli zaskoczeni, że po paru godzinach tak zacząłem wspaniale grać. W radiu jestem już od 10 lat wiadomo ze od początku nie miałem wszystkiego był zwykły mikrofon i wirtualna konsola do grania o nazwie vdj. Po pewnym czasie zacząłem inwestować w sprzęt i dziś już mam profesjonalne studio dobrej jakości. W radiu nauczyłem się śpiewać, kiedyś tylko do siebie dzisiaj dla wszystkich. Dziękuję mojej siostrze internetowej Joannie o pseudonimie Xenia, która poprowadziła mnie w tą wspaniałą drogę. Wygrałem też w drugiej edycji idola w radiu, zająłem tam pierwsze miejsce no i potem po tym wszystkim układałem własne teksty, gdzie dzisiaj mam kilkanaście swoich piosenek. Grałem w 35 stacjach internetowych. Aktualnie można mnie usłyszeć w Radiu Wicher.
Są tam ramówki gdzie można zobaczyć, kiedy kto gra w jakich godzinach. Mam swój fanpage gdzie można wejść pod mój pseudonim „Gacek” i tam są piosenki. Jestem zadowolony z tego co robię. Nauczyłem się dużo od wszystkich, których poznałem w radiu. Poznałem tam, także moją dziewczynę, którą pozdrawiam. Dziękuję artystą „ Darecki” i „Brzytwa” , którzy mnie wprowadzili w ten fach. Na zakończenie dziękuję wszystkim, którzy zawsze mnie wspierali i moją pasję. Bardzo lubię muzykę disco polo i cieszę się, że mogę dzielić się swoja pasją z innymi. Zachęcam do słuchania moich audycji.

Już od lipca zmiany w 300 plus?

Wideo

Dodaj ogłoszenie