Lidl pokazał zarobki. Oficjalny raport wynagrodzeń w Lidlu! Zobacz, ile mógłbyś zarobić na poszczególnych stanowiskach

js
Lidl zaznacza, że prowadzi transparentną politykę wynagradzania oraz otwarcie komunikuje, jak kształtuje się lista płac i jak rosną zarobki wraz ze stażem pracy. 

W raporcie zastrzeżono: „Dzięki takiemu podejściu potencjalni i obecni pracownicy mogą zaplanować swoją przyszłość, porównując ofertę rynkową z konkurencyjnym wynagrodzeniem oferowanym przez Lidl Polska”.
Lidl zaznacza, że prowadzi transparentną politykę wynagradzania oraz otwarcie komunikuje, jak kształtuje się lista płac i jak rosną zarobki wraz ze stażem pracy. W raporcie zastrzeżono: „Dzięki takiemu podejściu potencjalni i obecni pracownicy mogą zaplanować swoją przyszłość, porównując ofertę rynkową z konkurencyjnym wynagrodzeniem oferowanym przez Lidl Polska”. Dariusz Gdesz / Polskapress
Udostępnij:
Lidl ujawnił raporty dotyczące zarobków w sieci. Teraz już wiemy, jakie wynagrodzenia otrzymują poszczególni pracownicy. Ile zarabiają kasjerzy, magazynierzy? Lidl podzielił się informacjami o liczbie pracowników oraz rodzajach stanowisk. Sprawdź, czy warto szukać pracy w Lidlu!

W lutym 2019 r. sieć sklepów Lidl zatrudniała 17 561 osób na umowę o pracę, w tym 13 552 kobiety. 2707 pracowników miało co najmniej 10-letni staż pracy. Najstarszy pracownik sieci ma 68 lat, najmłodszy zaledwie 18 lat.

Większość pracowników to osoby pomiędzy 30 a 50 rokiem życia.

Lidl ujawnił zarobki. Teraz już wiemy, ile zarabia się na poszczególnych stanowiskach

Lidl przedstawił raport CSR, który podsumowuje działalność w ostatnich latach oraz kroki podjęte na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.

W raporcie zostały przedstawione zarobki na poszczególnych stanowiskach. Zobacz w galerii listę stanowisk i płac:

Lidl chce być konkurencyjnym pracodawcą na rynku. Proponuje benefity i jasne zasady wynagradzania

Lidl deklaruje, że nie różnicuje pensji ze względu na płeć. Do czynników, które mają wpływ na delikatne różnice w pensjach wliczają się wyłącznie czynniki obiektywne:

W Lidl Polska nie ma odstępstw od zasady równego wynagradzania kobiet i mężczyzn. Wynagrodzenia na podobnych stanowiskach różnią się ze względu na staż pracy i zakres obowiązków, a nie ze względu na płeć. To dla nas szczególnie ważne, zwłaszcza, że w Polsce nadal kobiety są przez część pracodawców wynagradzane niżej niż mężczyźni.

Wynagrodzenia w sieci Lidl są przypisane do stanowiska i niezależnie od płci.

Dodatkowym czynnikiem różnicującym wynagrodzenie jest staż pracy na danym stanowisku.

Oprócz standardowego wynagrodzenia pracownicy sieci Lidl mogą liczyć na benefity.

  • Pracownicy sieci Lidl są objęci bezpłatną opieką medyczną.
  • Każdy pracownik otrzymuje bony i paczki świąteczne oraz bony okolicznościowe.
  • Sieć Lidl organizuje programy: „Wyprawka dla pierwszoklasisty” oraz „Wyprawka dla maluszka”.
  • Pracownicy mogą skorzystać z różnych form odpoczynku oferowanych przez pracodawcę: wyjazdy na koncerty finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zawody sportowe, firmowe spotkania integracyjno-motywacyjne.
  • Każdy pracownik dostaje kartę MultiSport (dla członków rodziny na preferencyjnych warunkach), ubezpieczenie na życie dla członków rodziny, gadżety z akcji lojalnościowych, zdrowe przekąski, programy motywacyjne.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Podwyżki cen prądu są nieuniknione

Wideo

Materiał oryginalny: Lidl pokazał zarobki. Oficjalny raport wynagrodzeń w Lidlu! Zobacz, ile mógłbyś zarobić na poszczególnych stanowiskach - Polska Times

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie