Leśnik Margonin zdemolował podczas meczu Sokoła Szamocin.

Leśnik kontra Sokół

W niedziele 28 lutego rozegrano mecz pomiędzy Leśnikiem Margonin, a Sokołem Szamocin.
Od samego początku widoczna była przewaga Leśnika, który bardzo intensywnie atakował.

Bramka w 5 s

Pierwszą bramkę dla Leśnika zdobył Kuba Łada już w 5 sekundzie meczu, który błyskawicznie podszedł pod bramkę gości łatwo zdobywając gola.
W 23 minucie podobnie Jakub Biegański zaatakował i praktycznie wjechał z piłką do bramki Sokoła podwyższając wynik na 2:0
Leśnik nie zwalniał bo w 40 minucie ponownie akcja pod bramką Sokoła strzelał Tobiasz Janiszewski jeszcze jeden z zawodników Sokoła chciał wybić piłkę, ale ostatecznie wpadał do bramki na 3:0.

Po przerwie jeszcze dwie bramki

Po przerwie akcja z rogu podanie i potężny strzał Kacpra Gacy z Leśnika na 4:0. I na koniec Sebastian Górzyński z Leśnika wykorzystał zamieszanie przy bramce Sokoła i lekkim kopnięciem zdobył piątą bramkę. Mecz zakończył się wygraną Leśnika Margonin 5:0.

Trenerzy

Włodzimierz Małachowski trener Sokoła: Nie wierzę w to co stało, mój zespól zagrał słabo, bramki po naszych błędach, a niektóre można powiedzieć, że były samobójcze.

Cezary Krukowski trener Leśnika: To był generalny sprawdzian przed ligą, chociaż w ciężkich warunkach bo boiska są jeszcze problemem. Cały okres przygotowawczy był bardzo dobry i myślę, że to pozwoli się nam utrzymać w V lidze.