Leśnik Margonin podejmował GLKS Wysoką [ZDJĘCIA]

W niedzielę Leśnik Margonin zagrał na chodzieskim stadionie z GLKS Wysoka

W niedzielę Leśnik Margonin zagrał na chodzieskim stadionie z GLKS Wysoka. Początek meczu z lekką przewagą Wysokiej. W 32 minucie Sebastian Kościański z Leśnika przeprowadził świetną akcję oddając strzał na bramkę większość kibiców była pewna, że jest bramka, ale sędzia nie reagował tylko pozwolił grać dalej. W drugiej połowie było trochę więcej akcji po obu stronach. W 81 minucie Mieszko Piechocki został sfaulowany w polu karny gości i następnie wykonał skutecznie karnego zdobywając zwycięska bramkę dla Leśnika na 1:0. Mecz obejrzało 136 kibiców.