Leśnik Margonin kontra Zamek Gołańcz. Kłos Budzyń kolejna wygrana.

Sebastian Kościański i Adrian Janachowski z Leśnika Margonin
Sebastian Kościański i Adrian Janachowski z Leśnika Margonin Piotr Ślęzak
Ciężkie mecze Leśnika Margonin i Kłosa Budzyń

Leśnik Margonin rozegrał mecz z drużyną Zamek Gołańcz, faworytem byli goście i od początku meczu to się sprawdziło. Już w 8’ Zamek Gołańcz zdobył pierwszą bramkę i do przerwy zespół z Gołańczy zdobył jeszcze trzy bramki na 0:4.

Po przerwie Leśnik odzyskał siły bo 46 minucie bramkę na 1:4 zdobył Adrian Janachowski, dwie minuty później drugą bramkę dla Leśnika zdobył Sebastian Kościański.
Niestety dla Leśnika były to ostatnie bramki w tym meczu, Zamek Gołańcz zdobył jeszcze dwie i mecz zakończył się wynikiem 2:6 dla Gołańczy. Mecz obejrzało

Cezary Krukowski trener Leśnika Margonin:

Niestety nie zrealizowaliśmy wskazówek, które były przekazane na przed meczowej odprawie. Doświadczony zespół z Gołańczy szybko to wykorzystał i do przerwy przegrywaliśmy 4 do 0. Po zmianie stron mocny początek z naszej strony i dwie strzelone bramki. Później jednak zabrakło sił oraz jakości, aby chociaż doprowadzić do remisu.

Kłos Budzyń kolejne zwycięstwo

Kłos Budzyń zagrał na wyjeździe w Wysokiej i tam po ciężkim meczu wygrał 1:3. Dla Kłosa bramki zdobyli: Kacper Gomulec -dwie i Dominik Szymański.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa Budzyń: Kolejne ważne 3 punkty możemy dopisać do swojego konta. Niestety był to mecz, gdzie styl gry musieliśmy trochę podporządkować pod warunki jakie zastaliśmy w Wysokiej, chociaż udało nam się stworzyć kilka dogodnych sytuacji po dobrze przeprowadzonych akcjach.

Natomiast Kłos II Budzyń rozegrał mecz z Tornado Tarnowo w klasie B i wygrał, aż 8:0. Dla Kłosa bramki zdobyli: Krzysztof Troczyński x 3, Robert Troczyński x 2, Bartek Matoga x 2 i Szymon Troczyński jedną.

Iskra Wyszyny zremisowała bezbramkowo w LKS Lipka, a Leśnik II Margonin przegrał w Ujściu 4:1.