Koronawirus: W powiecie chodzieskim jest 1 osoba zakażona. W regionie 6 nowych zakażeń

Anna Karbowniczak
Anna Karbowniczak
Wielkopolski "Sanepid" informuje o 6 nowych zakażeniach w regionie. W powiecie chodzieskim wciąż mamy 1 osobę zakażoną

Sześć nowych zakażeń w Wielkopolsce, wśród chorych - dziecko - to dane z czwartkowego (4 czerwca 2020 r.) przedpołudniowego raportu wielkopolskiego "Sanepidu".

Żaden z nowych przypadków nie dotyczy na szczęście mieszkańców powiatu chodzieskiego ani naszej najbliższej okolicy. W powiecie wciąż mamy 1 osobę zakażoną. Dziś przed godz. 10 kwarantanną objęte były u nas 24 osoby. Trzy kolejne osoby objęte były nadzorem epidemiologicznym.

W Wielkopolsce do tej pory testy potwierdziły 2212 przypadków zakażeń koronawirusem. Spośród wszystkich zakażonych, 1338 osób już wyzdrowiało. Niestety odnotowano też 154 zgony, powiązane z wywoływaną przez koronawirusa Sars Cov 2 chorobą Covid-19. Do wczoraj w całym województwie w związku z koronawirusem hospitalizowanych było 195 osób.

Na terenie całego kraju badania potwierdziły do tej pory 24 826 przypadków zakażeń. Dziś rano Ministerstwo Zdrowia informowało o 139 nowych i potwierdzonych przypadkach oraz o śmierci dwóch kolejnych osób. Łącznie zmarło 1 117 osób.

Koronawirus: W powiecie chodzieskim jest 1 osoba zakażona. W...

Wsparcie emocjonalne przyszłych rodziców, czyli kim jest doula?

Wideo

Dodaj ogłoszenie