Korona Stróżewo zmierzyła się z Sokołem Damasławek. Było dużo bramek [ZDJĘCIA]

W sobotę 12 września Korona Stróżewo podejmowała Sokół Damasławek.

W sobotę 12 września Korona Stróżewo podejmowała Sokół Damasławek. Pierwsze minuty to zdecydowana przewaga Sokoła. Korona to bardzo ambitny zespół i to udowodnił, ale dopiero w 42 minucie Damian Śmigielski podał do Patryka Polaka, który zdobył pierwszego gola dla Korony. Minutę później ponownie strzelił Patryk Polak, przy asyście Marcina Hadały na 2:0. W czasie przerwy Radek Jopp podziękował kibicom za doping i nagrodzono panią Anię, która nie opuściła żadnego meczu w Stróżewie. Po przerwie Korona bardzo przyspieszyła i już w 46 minucie Kamil Kosiński delikatnym strzałem na bramkę zdobył trzeciego gola dla Stróżewa. Dwie minuty później Daniel Śmigielski mocnym kopnięciem skierował piłkę na bramkę, bramkarz odbił piłkę, ale błyskawicznie piłkę dobił Michał Andrzejczak na 4:0 dla Korony. W 54 minucie świetna akcja: Michał Andrzejczak podał do Marcina Hadały ten do Patryka Polka, który zdobył piątą bramkę dla Korony. Kilka minut później po faulu Daniel Kryś wykonał przepiękny strzał, gdzie bramkarz był bez szans wtedy Korona prowadziła już 6:0. To rozluźnienie wykorzystała drużyna Sokoła zdobywając honorową bramkę. Jeszcze w 85 minucie Michał Andrzejczak zdobył siódmą bramkę dla Korony, a na koniec Marcin Hadała wychodził na czystą pozycję, ale został sfaulowany przez bramkarza. Rzut karny wykonał spokojnie z wielkim opanowaniem i to skutecznie ustalając ostateczny wynik spotkania na 8:1 dla Korony. Mecz obejrzało 48 kibiców.