Korona Stróżewo „wypuściła” zwycięstwo w meczu z Wełną Skoki

W ostatnich minutach meczu goście zremisowali

W piątek 23 września Korona Stróżewo rozegrała mecz z Wełną Skoki o mistrzostwo V ligi. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo z przewagą Korony. Natomiast w drugiej połowie padły aż cztery bramki.

W 48 minucie z 12 metra bramkę dla Korony zdobył Jakub Fatyga na 1:0, a w 65 podwyższył na 2:0 dla gospodarzy Kamil Kosiński. Mecz dla Korony układał się dobrze, obie drużyny grały spokojnie, aż tu nagle w 86 minucie jeden z zawodników gości został sfaulowany w polu karnym i sędzia zarządził rzut karny, który skutecznie wykorzystał zawodnik ze Skoków strzelając na 2:1.

Korona cały czas wygrywała, ale znowu goście zaatakowali w 92 minucie w polu karnym lekkim kopnięciem przelobowali bramkarza Korony i piłka wpadała do bramki na 2:2. Korona w ostatnich minutach wypuściła zwycięstwo remisując 2:2. Mecz obejrzało 86 kibiców.