Korona Stróżewo potwierdziła pozycję lidera[ZDJĘCIA]

W niedzielę 11 października Korona Stróżewo podejmowała Noteć Rosko

W niedzielę 11 października Korona Stróżewo podejmowała Noteć Rosko. Pierwsze 25 minut meczu należało do zespołu z Roska, przeprowadzili kilkanaście groźnych akcji pod bramką Korony. W 40 minucie to się zmieniło po brawurowej akcji Marcina Hadały, który oddał strzał na bramkę gości, ale bramkarz odbił wypuszczając z piłkę z rąk, a to bezwzględnie wykorzystał Patryk Polak strzelając pierwszą bramkę dla Korony. Minutę później podobnie, tle że inny duet Mateusz Ćwiek podał do Damiana Śmigielskiego, który umieścił piłkę w bramce gości na 2:0. Po przerwie w 62 minucie ponownie Damian Śmigielski wykorzystał zamieszanie pod bramką Noteci i zdobył trzecią bramkę dla Korony.
Ostatnie 20 minut to ciągłe ataki zespołu z Roska i w 80 minucie po kontrataku zawodnik Korony faulował w polu karnym. Notecianie wykorzystali rzut karny zdobywając honorową bramkę.
Tomasz Gerke trener Korony Stróżewo: Pierwsze 20 minut meczu toczyły się pod dyktando gości. Cieszy pozytywne nastawienie drużyny. Myślę, że w przekroju całościowym byliśmy lepszym zespołem i w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo. Dziękuję moim chłopakom za zaangażowanie i całemu zespołowi szkoleniowemu.