Korona Stróżewo pewny lider okręgówki[ ZDJĘCIA]

W środę 11listopada Korona Stróżewo podejmowała Fortunę Wieleń

W środę 11listopada Korona Stróżewo podejmowała Fortunę Wieleń. Korona po sobotnim remisie otrząsnęła się i potwierdziła pozycję lidera klasy okręgowej wygrywając z Fortuną Wieleń 3:1.
W 37 minucie dobre otwierające podanie na sytuacje sam na sam, piłkę otrzymał od Damiana Śmiegielskiego Kamil Kosiński, który zdobył pierwszą bramkę dla Korony.

Odbiór piłki na połowie gości w 54 minucie, którą przyjmuje Patryk Polak i precyzyjnym podaniem uaktywnia Marcina Hadała, a ten wykorzystuje fakt, że bramkarz grał wysoko i precyzyjnym strzałem przelobowal bramkarza i drugi gol dla Korony na 2:0. W 72 minucie chwila nieuwagi i goście zdobyli honorowego gola z rzutu rożnego na 2:1. Na koniec w 84 minucie zawodnik gości zagrał ręką we własnym polu karnym i sędzia musiał zarządzić rzut karny. Skutecznie karnego wykorzystał Kamil Kosiński na 3:1 i takim wynikiem mecz się zakończył.