Korona i Kłos z trzema punktami. Leśnik, Sokół i Iskra remisowo.

Damian Śmigielski i Jędrzej Wiśniewski z Korony
Damian Śmigielski i Jędrzej Wiśniewski z Korony Piotr Ślęzak
Zwycięstwa i remisy naszych drużyn

W sobotę 28 sierpnia Leśnik Margonin zremisował 2:2 ze Spartą Szamotuły. Leśnik w 42 minucie przegrywał 1:0, a następnie dla Leśnika bramki zdobyli w 55 minucie Kacper Gaca i w 65 minucie Dariusz Walczak. Goście wyrównującego gola zdobyli w 59 minucie.

Cezary Krukowski trener Leśnika: Mecz z dużą przewagą Leśnika i z wieloma nie wykorzystanymi sytuacjami. Już do przerwy powinniśmy prowadzić 4 do zera. Przeciwnik praktycznie stworzył sobie dwie sytuacje i je wykorzystał. Martwi kontuzja mieszka Piechockiego i nieskuteczność.

Korona Stróżewo podejmowała Lubuszanin Trzciankę. To był bardzo ciekawy mecz ze względu na dużą ilość bramek. Pierwsza bramkę dla Korony strzelił Damian Śmigielski, kolejna w 38 minucie Jędrzej Wiśniewski. Jednak goście w krótkim czasie zdobyli trzy bramki na 2:3 prowadząc w tym spotkaniu. W 77 minucie Damian Śmigieliski wyrównał na 3:3, w 80’ Jędrzej Wiśniewski podwyższył na 4:3 i jeszcze w 90’ Marcin Hadała na 5:3 dla Korony.
Mecz obejrzało 198 kibiców.

Okręgówka
W klasie okręgowej Kłos Budzyń wygrał na wyjeździe w Dziembowie 4:0. Po dwie bramki dla kłosa zdobyli Adam Simiński i Mateusz Barełkowski.

Kuba Ksieżniakiewicz trener Kłosa: Mimo iż prowadziliśmy 2:0 w pierwszej połowie, mogliśmy ten mecz zamknąć już w tej części meczu. Mieliśmy jeszcze kilka stu procentowych okazji, niestety nie potrafiliśmy zamienić tego na bramki. Z przebiegu całego meczu kontrolowaliśmy to spotkanie i mogę być dumny z chłopaków bo nie dali przeciwnikowi chwili oddechu.

Kłos Budzyń zagra na własnym stadionie w sobotę 4 września z Wenus Jędrzejewo o godzinie 17.00

Sokół Szamocin zremisował bezbramkowo w Połajewie.

Klasa A
Iskra Wyszyny zremisowała w Wieleniu 3:3 Ayerune Emanuel, Andrzekj Gapiński i Hubert Walkowiak.
Leśnik II Margonin wygrał w Bądeczu 2:1.