Koło Gospodyń Miejskich w Chodzieży znów się spotyka. Wznowiono warsztaty "Kobieca strona mocy"

Redakcja
Warsztaty "Kobieca strona mocy" Koła Gospodyń Miejskich w Chodzieży, które przez epidemię musiały zostać przerwane, doczekały się wreszcie kontynuacji. Na pierwszy ogień poszła lekcja fotografii

Przez epidemię i związane z nią obostrzenia, Koło Gospodyń Miejskich w Chodzieży musiało na pewien czas zaprzestać swoich spotkań. Trzeba było również przerwać warsztaty "Kobieca strona mocy", na których przeprowadzenie Gospodynie otrzymały unijny grant. Pozyskały go za pośrednictwem LGD "Dolina Noteci".

Teraz jednak panie mogą się ponownie spotykać, więc projekt został wznowiony, a na pierwszy ogień poszła lekcja fotografii. Poprowadził ją Wojciech Szałata, a wszystko odbyło się oczywiście przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

- Światło, kadrowanie, pozowanie czyli podstawy zabawy w fotografowanie... Warsztaty fotograficzne realizowane w ramach projektu "Kobieca strona mocy - cykl warsztatów dla kobiet" odbyły się plenerze, co doskonale wpłynęło na atmosferę spotkania i samopoczucie uczestniczek, a cudowne okoliczności chodzieskiej przyrody stały się tłem wyjątkowej sesji, której rezultaty ujawnimy za kilka tygodni - zdradzają członkinie stowarzyszenia.

W galerii można obejrzeć kilka ujęć ze spotkania. Dodajmy, że teraz w planie jest spotkanie z coachem oraz warsztaty sushi.

Koło Gospodyń Miejskich w Chodzieży znów się spotyka. Wznowi...

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie