Kolejny wygrany mecz. Polonia Chodzież – Włókniarz Okonek 6:1

W sobotę Polonia Chodzież podejmowała drużynę Włókniarz Okonek

W sobotę Polonia Chodzież podejmowała drużynę Włókniarz Okonek. Zawodnicy z Okonka zaczęli bardzo dynamicznie przyprowadzili kilka groźnych akcji, ale tylko do 11 minuty. W tej właśnie minucie z kilku metrów strzelił pierwszą bramkę dla Polonii Mikołaj Laskowski. Poloniści nie odpuszczali i trzy minuty później na 2:0 bramkę strzelił Adam Urbański, ale chwila nieuwagi, rozluźnienia i goście zdobyli bramkę w 18 minucie na 2:1. Na szczęście w 40 minucie Maciej Rybarczyk z Polonii zdobywa trzecią bramkę. Po przerwie dla Polonii bramki zdobyli Wiktor Moskalik na 4:1, ponownie Mikołaj Laskowski na 5:1 i na koniec z karnego świetnie grający 22 letni Benjamin Bednarz. Na wyróżnienie zasługuje zdobywca dwóch bramek Mikołaj Laskowski, który niedługo spróbuje swoich sił jako piłkarz w jednym z niemieckich klubów. Mecz obejrzało 208 kibiców.

Paweł Sudoł kierownik Polonii: Mecz ułożył się pod naszą nutę. Zawodnicy ponownie wykonali swoje zadanie. Na wielki plus zasługuje Mikołaj Laskowski, który strzelił dwie bramki i Kacper Ruciński – syn słynnego chodzieskiego bramkarza. Gratulacje dla całej drużyny za grę do końca.