Kolejne zwycięstwo Korony Stróżewo, ale było ciężko

Korona po ciężkim meczu

W sobotę 15 maja Korona Stróżewo podejmowała Noteć Dziembowo w meczu o mistrzostwo klasy okręgowej.

Jak na lidera przystało Korona rozpoczęła bardzo ładnie. Błyskawiczna akcja pod bramką gości i Patryk Polak z główki z kilku metrów strzelił pierwszego gola dla Korony już w 4 minucie.
Do przerwy wynik się nie zmienił, gra była raczej ospała ze strony Korony.

Po przerwie w 53 minucie goście po kilku strzałach na bramkę Korony doprowadzili ostatecznie do remisu 1:1. To nie wszystko w 64 minucie sensacja, zawodnik Noteci strzelił drugą bramkę i goście prowadzili z liderem 1:2.

Korona zaczęła intensywniej atakować i to się opłaciło bo w 68 minucie Marcin Hadała zdobył wyrównującego gola na 2:2. Jednak Noteć nie odpuszczała stworzyła dużo niebezpiecznych akcji przy bramce Korony nawet w 75 minucie był słupek.

Ostatecznie w 88 minucie przy zamieszaniu pod bramką gości Daniel Kryś strzelił trzecią i zwycięską bramkę dla Korony na 3:2 i takim wynikiem mecz się zakończył, który był meczem jednym ze słabszych w wykonaniu Korony.