Klub morsów Polarni Szamocin świętowali swoje urodziny.

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Świętowali 2 urodziny Polarnych

W sobotę 27 lutego drugie urodziny świętowała grupa morsów Polarni Szamocin, świętowali z pompą i to zarówno w przenośni jak i dosłownie.
Świętowano kilka okazji: 2 urodziny Polarnych, oficjalne ślubowanie i przyjęcie w szeregi klubu nowe morsy i foczki, a jakby tego było mało to tego dnia przypada również święto niedźwiedzia Polarnego.

Posejdon

Tyle okazji na raz wymagało wyjątkowej oprawy i tak też było. Nowi członkowie grupy złożyli ślubowanie w obecności starych członków klubu, a nad jego rzetelnością czuwał nie kto inny jak sam Posejdon, a później dokonali symbolicznego przejścia przez kurtynę wodną z ciemnej na jasną stronę mocy.
Wszyscy mieli również okazję skorzystać z wyjątkowej atrakcji jaką niewątpliwie jest sauna, a jak połączyć to z morsowaniem nad brzegiem jeziora to już petarda !! Nawet śnieg jeszcze się znalazł.

Sto lat i trzy torty

Wszyscy zaśpiewali sto lat, było przepiękne i wyjątkowo smaczne, bo aż 3 torty i małe co nieco na wspólne świętowanie, które przygotowali nowi członkowie grupy. Organizatorzy urodzin dziękują OSP Szamocin i Panu Burmistrzowi dzięki uprzejmości, których mogliśmy skorzystać z tej wodnej atrakcji, a także wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tak wspaniałej atmosfery, a ją jak zwykle tworzą pozytywnie nakręceni Polarni.

Gotowi na Zlot

.
Polarni Szamocin teraz czekają z niecierpliwością na 7 marca na Zlot Morsów Powiatu Chodzieskiego. To dla klubów pierwsza tak okazja na wspólne morsowanie i integrację. Polarni Szamocin zapisali na zlot blisko 120 osób. Morsy z grupy Polarni będą w tym tygodniu intensywnie pracować na odkryciem jeziora, gdyż mimo dodatnich temperatur pokrywa lodu wciąż utrzymuje się na powierzchni.

Bodnar nie może pełnić funkcji RPO

Wideo

Dodaj ogłoszenie