Kłos, Sokół i Korona bez punktów. Iskra Wyszyny zwycięsko.

Sokół Szamocin kontra KP Piła
Sokół Szamocin kontra KP Piła Piotr Ślęzak
Kłos nadal wiceliderem okręgówki

Sokół Szamocin zagrała z KP Piła i przegrał 2:5, dla Sokoła bramki zdobyli Mateusz Kadzban i Filip Warnke.

W klasie okręgowej odbył się mecz na szczycie pomiędzy liderem Orkanem Śmiłowo, a wiceliderem Kłosem Budzyń. Kłos prowadził po bramce Kacpra Gomulca w 17 minucie, ale ostatecznie Kłos przegrał 5:1, nadal zajmuje pozycję wicelidera okręgówki.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa:

Wszystko zaczęło się bardzo dobrze, otworzyliśmy wynik spotkania i mielismy wszystko pod kontrola. Niestety kuriozalny karny podyktowany przez sędziego i Stracona bramka ustawiła nieco przebieg meczu bo gospodarze ruszyli za ciosem i zdobyli druga bramkę do szatni. W drugiej połowie musieliśmy się nieco odkryć czego konsekwencja były stracone bramki. Drużyna ze Śmiłowa ma doświadczony zespół i było to widać na boisku.

Korona Stróżewo zagrała na wyjeździe w Skokach i tam pomimo tego, że prowadziła po golu Kamila Kosińskiego to ostatecznie przegrała 2:1.

A klasa

Iskra Wyszyny wygrała w Pęckowie 1:2, dla Iskry bramki zdobyli: Emmanuel Ayerume i Daniel Gapiński.
Leśnik II Margonin zremisował bezbramkowo w Dziembowie.

B klasa

Kłos II Budzyń wygrał z Wełną II Rogoźno 5:0, bramki zdobyli Krzysztof Troczyński x 4 i Krystian Krysztofiak.