Kłos, Polonia, Leśnik, Korona i Sokół rozegrały mecze kontrolne

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Sparingi i treningi naszych drużyn

Leśnik Margonin

W sobotę Leśnik Margonin rozegrał w Wągrowcu sparing z Lubuszaninem Trzcianka. Surowa pogoda bo temperatura minus 8 stopni i silny przenikliwy wiatr nie przeszkodził w rozegraniu ciekawego meczu. Pierwsza połowa to przewaga Leśnika, zespół Czakra Krukowskiego intensywnie atakował bramkę rywali. Tych akcji było bardzo dużo i sytuacji podbramkowych, ale nie udało się nikomu zdobyć gola w tej połowie. W drugiej połowie Lubuszanin przyspieszył i tu zdecydowanie więcej akcji z ich strony. Najwięcej emocji przyniosły ostatnie minuty meczu, bo w 81 po bardzo ładnej akcji, Sebastian Górzyński strzelił pierwszą bramkę dla Leśniak na 1:0. Radość nie trwała długo bo dwie minuty później sędzia podyktował rzut karny dla Lubuszanina, który skutecznie został wykonany przez Ilia Yurchenko i było 1:1. ostatnie minuty meczu to zacięta gra ciągłe ataki, szybkie akcji i Sebastian Górzyński zdobywa drugą i jak się okazało zwycięską bramkę dla Leśnika Margonin. Mecz zakończył się zwycięstwem Leśnika 2:1.

Cezary Krukowski trener Leśnika: Był to bardzo dobry mecz, mogliśmy się zmierzyć z czwartoligową drużyną i to bardzo dobrą. Jestem zadowolony z gry, drużyna jest zmotywowana i co raz lepiej przygotowana do nowej rundy.

Kłos Budzyń

Kłos Budzyń także nie próżnuje odbyło się kilka treningów pod wodzą nowego trenera i dwa sparingi. W ubiegły wtorek Kłos rozegrał pierwszy mecz kontrolny. Ich przeciwnikiem była drużyna MKS Drawa Krzyż, gdzie zacięte spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3. Bramki dla budzyńskiego zespołu zdobył Adam Simiński , Mateusz Barełkowski i Remigiusz Kruzel.
Natomiast w niedzielę Kłos rozegrał mecz kontrolny z Wełną Skoki, który zakończył się wynikiem 6:5 dla Wełny. Strzelcami bramek dla Budzynia byli: Dominik Szymański dwie, Kai Matoga, także dwie i jedną bramkę zdobył Oskar Wituchowski. Pogoda nie sprzyjała obu drużyną. Warto podkreślić, że w drugiej połowie zespół Kłosa grał w dziesięciu co spowodowane było licznymi kontuzjami, ale jeszcze zdołał strzelić kilka bramek.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa: Za nami wartościowe spotkania, które dały odpowiedzi na wiele pytań. Gra mogła się podobać, choć wyniki nie odzwierciedlają przebiegu spotkania. Były ciężkie warunki do grania, ślisko, śnieg, niestety nie obyło się bez mniejszych kontuzji ale na szczęście żadnych poważniejszych. Czeka nas jeszcze ciężka praca, choć liga już coraz bliżej.

Sokół Szamocin

Sokół Szamocin w ostatnim czasie rozegrał dwa mecze sparingowe. Jeden z juniorami Nielby Wągrowiec, gdzie uległ 5:4 i drugi mecz rozegrał w Margoninie z Leśnikiem II Margonin, gdzie wygrał 6:2.

Polonia Chodzież

Polonia Chodzież , także rozegrała mecze kontrolne. Pierwszy mecz rozegrano z zespołem Orzeł Wałcz, gdzie Polonia się rozstrzelała wygrywając 1:5. Dla Chodzieży bramki zdobyli: dwie Dawid Chmielnicki, po jednej Wiktor Moskalik i Oskar Machowski i jedna bramka samobójcza. Kolejny sparing rozegrano w Bydgoszcz z tamtejszym Chemikiem, ale niestety zespół Polonii uległ rywalowi 2:0.

Sergiusz Grabowski: Rozegraliśmy dwa mecze kontrolne z bardzo dobrymi drużynami czwartoligowymi Orzeł Wałcz i Chemik Bydgoszcz. Jestem zadowolony z tych spotkań, te mecz służą głównie przygotowaniu, sprawdzeniu się i poprawie niedoskonałości. Mamy zaplanowane kolejne sparingi, ale wszystko uzależnione jest w tej chwili od pogody.

Korona Stróżewo

Nasze kluby do rundy wiosennej przygotowują się w różnych formach. Kadra szkoleniowa i zawodnicy Korony Stróżewo udali się do Centrum Sportu Szamotuły na sześciodniowy obóz kondycyjny.
Trener Korony Tomasz Gerke zaplanował bardzo intensywne szkolenia, oprócz treningów, siłowni, odnowy biologicznej zawodnicy rozegrają także dwa mecze kontrolne. Jeden już rozegrali z UKS Złoci Złotkowo wygrywając 4:3. Dla Korony bramki trzy zdobył Marcin Hadała i jedną Artur Adamczak.

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Materiał oryginalny: Kłos, Polonia, Leśnik, Korona i Sokół rozegrały mecze kontrolne - Chodzież Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie