Kłos Budzyń- Radwan Lubasz dużo bramek i karnych [ZDJĘCIA]

W niedzielę 16 sierpnia na boisku w Stróżewie Kłos Budzyń podejmował Radwan Lubasz

W niedzielę 16 sierpnia na boisku w Stróżewie Kłos Budzyń podejmował Radwan Lubasz. Przed meczem nikt się nie spodziewał takiego ciekawego meczu wpadło dziewięć goli i były cztery karne.
Zawodnicy z Lubasza rozpoczęli szybkimi akcjami i w 15 minucie po faulu w polu karnym sędzia zarządził rzut karny, który skutecznie wykonał zawodnik Radwanu Krystian Jarosz zdobywając bramkę na 0:1. Zawodnicy Kłosa nie odpuszczali i w 18 minucie zaatakowali bramkę gości i tuż przed polem karnym zawodnik atakujący został chwycony za nogi przez bramkarza, co spowodowało jego wywrócenie i potłuczenie. Sędzia pokazał czerwoną kartkę bramkarzowi i rzut wolny, który z 18 metra wykonał Mateusz Barełkowski zdobywając wyrównującą bramkę na 1:1. W 44 minucie zawodnik Kłosa faulował w polu karnym gości i karny, na szczęście przestrzelony. Po przerwie w 46 minucie błyskawiczna akcja Kłosa i Kacper Gomulec strzelił z dystansu bramkę na 2:1. W 53 minucie bramkarz Kłosa otrzymał piłkę od swojej drużyny i nie mógł jej chwycić, tę sytuację wykorzystał Jakub Brożyn z Lubasza, który okiwał bramkarza i zdobył gola na 2:2. W 67 minucie trzech zawodników z Lubasza zaatakowało i nagle strzał i poprzeczka, ale błyskawiczna dobitka Krystiana Jarosza i gol na 2:3 dla Lubasza. Dwie minuty później faul w polu karnym na atakującym zawodniku Kłosa, karnego wykonuje Mateusz Barełkowski na 3:3. W 85 minucie atak na bramkę Kłosa i faul w polu karnym, tym razem czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Kłosa i karny wykonany skutecznie jest 3:4 dla Lubasza. Bramkę od tej pory bronił napastnik Kevin Bartol. Zawodnicy Kłosa nerwowi, krzyki, pretensje. 87 minuta Krzysztof Troczyński podał do Filipa Czerwińskiego, a ten z dystansu zdobył wyrównującą bramkę na 4:4. Prawie koniec meczu potężne zmęczenie obu drużyn 90 minuta gramy dalej sędzia dolicza minuty, nagle zamieszanie przy bramce Lubasza jedna, druga, trzecia kiwka Mateusz Barełkowski podaje do Oskara Wituchowskiego, a ten strzelił piątą i zwycięska bramkę dla Kłosa. Mecz zakończył się wygrana Kłosa 5:4, który obejrzało 44 kibiców.