Kłos Budzyń potwierdził pozycję wicelidera klasy okręgowej. Derby Kłos-Sokół

Wysoka wygrana Klosa Budzyń

W sobotę 6 listopada Kłos Budzyń rozegrał mecz z Sokołem Szamocin, Kłos jest wiceliderem okręgówki i to także w tym meczu potwierdził.

Na początku meczu zgasło światło, ale po 8 minutach wznowiono spotkanie. Kłos nie dał żadnych szans gościom i od początku zdobywał kolejne bramki.
W 11 minucie Łukasz Garguliński 1:0, Dominik Szymański 14’, Wiktor Antoniewicz w 76’, Szymon Troczyński 83’ i w 87 minucie ponownie szesnastoletni Wiktor Antoniewicz. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla Kłosa, który obejrzało 118 kibiców.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa:

Widać ze drużyna czuje się bardzo dobrze na własnym boisku, światła, kibice, oprawa, wszystko to sprawia ze mogą poczuć się jak o kilka lig wyżej. Mecz przebiegał pod nasze dyktando, zdominowaliśmy przeciwnika czego skutkiem były stwarzane sytuacje pod bramką Szamocina. Niestety w pierwszej połowie groźnego urazu nabawił się nasz zawodnik Wojtek Brychczynski, mamy nadzieje ze szybko wróci na boisko. W drugiej połowie wdarła się trochę nerwówka, spowodowana tym ze znowu zaczęliśmy grać indywidualnie. Dopisujemy kolejne 3 punkty i już dzisiaj skupiamy się na najbliższym meczu.