Iskrę Wyszyny trenuje Mistrz Polski Tomasz Jarzembowski [ZDJĘCIA]

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Tomasz Jarzembowski od zeszłego roku jest trenerem Iskry Wyszyny, a w 2002 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej

Tomasz Jarzembowski od zeszłego roku jest trenerem Iskry Wyszyny, a w 2002 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej. Opowiedział nam o sobie.

Tomasz Jarzembowski: Zainteresowanie sportem od najmłodszych lat. Urodziłem się 26 kwietnia 1984 roku. Zaczynałem grać w piłkę w swojej miejscowości Wełnie Skoki. Po ukończeniu Szkoły Podstawowej dostałem się do szkółki piłkarskiej Amica Wronki gdzie spędziłem 4 lata. Na pewno sukcesem było wywalczenie z zespołem Mistrzostwa Polski juniorów starszych w 2002 roku pod wodzą Trenera Macieja Skorży. Następnym moim klubem była Nielba Wągrowiec z którą udało się awansować do 3 ligi a następnie do zreformowanej 2 ligi. Po 7 latach wróciłem do miejscowej Wełny, z którą awansowaliśmy do 4 ligi. 1,5 roku miałem przerwy po poważnej kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych i w tym czasie rozpocząłem kursy trenerski UEFA A. Po wyleczeniu kontuzji podjąłem swoją pierwszą pracę jako trener w Sokole Mieścisko A klasą a po 1,5 roku przyszedłem do Iskry Wyszyny. Mój ojciec Paweł był prezesem klubu w Skokach przez 10 lat. Brat Hubert miał krótki epizod w seniorach Wełny. Na co dzień jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej i trenuje zespół Orlików Wełny Skoki oraz oczywiście Seniorów Iskry. Żona Katarzyna dwójka dzieci Filip 10 lat i Joanna 7 lat.

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie